K.F. « KOSOVA » - Gjenevė
mė  31 janar dhe 1 shkurt 2004
nė Gjenevė tė Zvicrės
Organizon
 

 

Turnirin tradicional
nė futboll tė vogėl (5+1)

 Tė gjithė tė interesuarit mund tė regjistrohen dhe njoftohen lidhur me turnirin nė numrat telefonikė :

Natel: 079 446 34 40  -  Telefon: 022 364 15 74

Regjistrimi i ekipit kushton 120.-fr

Ekipet e interesuara jashtė kantonit tė Gjenevės mund tė marrinė pjesė vetėm ditėn e dielė mė 1 shkurt 2004.

                  Turniri mbahet nė adresėn :

                      Salle Mécanique
                  Omnisport
                  1213 Petit Lancy
                  GENEVE - CH


                13 janar 2004 / TN