|  KULTURĖ  |  HISTORI  |   POLITIKĖ  |  OPINIONE  |  ADRESARI  |  ARKIVI 

 

 

 

   
 

Lajme, opinione, komente dhe ngushėllime lidhur me ndėrrim jete
tė Presidentit tė Kosovės, Ibrahim Rugova

 
 

 

31 janar 2006 / TN

30 janar 2006 / TN

29 janar 2006 / TN

28 janar 2006 / TN

 


 |  KULTURĖ  |  HISTORI  |   POLITIKĖ  |  OPINIONE  |  ADRESARI  |  ARKIVI 


                              Copyright©2000-2005 Trepca.net - Tė gjitha tė  drejtat e rezervuara.