|  KULTURĖ  |  HISTORI  |   POLITIKĖ  |  OPINIONE  |  ADRESARI  |  ARKIVI 

 

 

   
 

Kolona njerėzish po i shprehin ngushėllimet tė afėrmve tė Presidentit nė vendlindjen e tij

 
 

 
Istog, 26 janar 2006 /TN /QIK - Nė fshatin e tij tė lindjes nė Cercė, tė Istogut, vazhdojnė tė arrijnė kolona tė gjata tė qytetarėve nga viset e ndryshme tė Kosovės pėr t'iu shprehur ngushėllimet tė afėrmve tė Presidentit tė ndjerė Ibrahim Rugova dhe fshatarėve tė atjeshėm.


 |  KULTURĖ  |  HISTORI  |   POLITIKĖ  |  OPINIONE  |  ADRESARI  |  ARKIVI 


                              Copyright©2000-2005 Trepca.net - Tė gjitha tė  drejtat e rezervuara.