|  KULTURĖ  |  HISTORI  |   POLITIKĖ  |  OPINIONE  |  ADRESARI  |  ARKIVI 

 

 

   
 

LD nė Mal tė Zi ngushėllon LDK-nė dhe institucionet e Kosovės

 
 

 
 
 
 
Prishtinė, 22 janar 2006 /TN /QIK - Lidhja Demokratike nė Mal tė Zi, ngushėllon LDK-nė, institucionet e Kosovės, familjen Rugova dhe gjithė qytetarėt e saj.

"Populli shqiptarė duhet tė jetė krenar qė pati njė udhėheqės tė tillė dhe me urtėsi, vendosmėri e unitet tė vazhdojė rrugėn pėr tė realizuar synimet e pėrcaktuara, vizionin e tij", thuhet ndėr tė tjera nė telegramin e Lidhjes Demokratike nė Mal tė Zi.


 |  KULTURĖ  |  HISTORI  |   POLITIKĖ  |  OPINIONE  |  ADRESARI  |  ARKIVI 


                              Copyright©2000-2005 Trepca.net - Tė gjitha tė  drejtat e rezervuara.