|  KULTURĖ  |  HISTORI  |   POLITIKĖ  |  OPINIONE  |  ADRESARI  |  ARKIVI 

 

 

   
 

Forumi i Rinisė tė LDK sė fton qytetarėt tė tubohen nė sheshet kryesore orė 19.OO dhe tė ndezin qirinj

 
 

 

 

 
Prishtinė, 21 janar 2006 /TN /QIK
- Kryesia e Forumit tė Rinisė tė LDK sė fton tė gjithė qytetarėt e Kosovė qė me rastin e vdekjes sė Presidentit tė Kosovės Ibrahim Rugova, tė tubohen nė sheshet kryesore tė tė gjitha qendrave tė Kosovės, sonte duke filluar nga ora 19.OO, dhe tė ndezin qirinj nė shenjė nderimi pėr jetėn dhe veprėn e Presidentit Rugova.


 |  KULTURĖ  |  HISTORI  |   POLITIKĖ  |  OPINIONE  |  ADRESARI  |  ARKIVI 


                              Copyright©2000-2005 Trepca.net - Tė gjitha tė  drejtat e rezervuara.