|  KULTURĖ  |  HISTORI  |   POLITIKĖ  |  OPINIONE  |  ADRESARI  |  ARKIVI 

 

 

   
 

FR i LDK-sė organizon konferencėn me temėn: “Vlerėsim analitik i gjendjes sė sigurisė nė fazėn e zhvillimit pėr pėrgatitjen e bisedimeve pėr statusin final tė Kosovės”

 
 

 
Prishtinė, 21 dhjetor 2005 /TN
 
Kryesia e Forumit tė Rinisė tė LDK-sė organizon konferencėn me temėn: “Vlerėsim analitik i gjendjes sė sigurisė nė fazėn e zhvillimit pėr pėrgatitjen e bisedimeve pėr statusin final tė Kosovės”
 
Konferenca mbahet mė 22 dhjetor 2005 ( e enjte ) nė “Grand Hotel Prishtina” nė Prishtinė dhe fillon nė ora 12:00.
 
Pjesėmarrjen nė Konferencė e kanė konfirmuar ekspertėt mė tė shquar kosovar tė fushės sė sigurisė.


 |  KULTURĖ  |  HISTORI  |   POLITIKĖ  |  OPINIONE  |  ADRESARI  |  ARKIVI 


                              Copyright©2000-2005 Trepca.net - Tė gjitha tė  drejtat e rezervuara.