|  KULTURĖ  |  HISTORI  |   POLITIKĖ  |  OPINIONE  |  ADRESARI  |  ARKIVI 

 

 

   
 

Forumi i Rinisė i LDK-sė hartoi strategjinė zhvillimore, si edhe planin njėvjeēar tė punės

 
 

 
19 dhjetor 2005 /TN
 
- PLANI NJĖVJEĒAR I DĖRGOHET PRESIDENTIT RUGOVA DHE KRYESISĖ SĖ LDK-sė
 
Kryesia e Forumit tė Rinisė tė LDK-sė prej datės 14-17 dhjetor ka qėndruar nė Ohėr, ku ka hartuar Strategjinė Zhvillimore tė FR-LDK-sė pėr 3 vjetėt e ardhshėm, 2005-2008.
 
Po ashtu gjatė kėsaj kohe ka hartuar planin pėr aktivitetin njėvjeēar tė kėsaj organizate.
 
Nė tė ardhmen nuk do tė punohet nė mėnyrė spontane, por nė bazė tė kėtij plani.
 
Pritet qė sė shpejti kėto dy dokumente t’i dorėzohen presidentit Rugova si dhe Kryesisė sė Lidhjes Demokratike tė Kosovės.


 |  KULTURĖ  |  HISTORI  |   POLITIKĖ  |  OPINIONE  |  ADRESARI  |  ARKIVI 


                              Copyright©2000-2005 Trepca.net - Tė gjitha tė  drejtat e rezervuara.