|  KULTURĖ  |  HISTORI  |   POLITIKĖ  |  OPINIONE  |  ADRESARI  |  ARKIVI 

 

 

   
 

Komisioni Evropian do tė japė njė ndihmė financiare shtesė pėr Kosovėn nė vlerė prej 25 milionė eurosh

 
 

 
Bruksel, 16 dhjetor 2005 /TN QIK - Komisioni Evropian do tė japė njė ndihmė financiare shtesė pėr Kosovėn nė vlerė prej 25 milionė eurosh.
 
Kjo shumė do tė pėrdoret pėr energji, ndėrtimin e institucioneve dhe regjistrimin e popullsisė, njoftuan burimet e BE sė nga Brukseli.


 |  KULTURĖ  |  HISTORI  |   POLITIKĖ  |  OPINIONE  |  ADRESARI  |  ARKIVI 


                              Copyright©2000-2005 Trepca.net - Tė gjitha tė  drejtat e rezervuara.