|  KULTURĖ  |  HISTORI  |   POLITIKĖ  |  OPINIONE  |  ADRESARI  |  ARKIVI  | NJOFTIME |  

 

 

   
 

Njoftim: Trepca.net ndėrpren transmentimin e lajmeve

 
 

 
19 maj 2004 / TN
   
Tė nderuar(a) bashkėpunėtor(e)-ė,
Tė nderuar(a) lexues(e)-ė,
 
Me keqardhje ju njoftojmė se pėr shkaqe objektive dhe subjektive, Trepca.net ndėrpren transmentimin e lajmeve pėr njė kohė tė pacaktuar.
 
Njėkohėsisht, Trepca.net, falėnderon pėrzemėrsisht dhe u ėshtė shumė mirėnjohės tė gjithė bashkėpunėtorėve tė vyeshėm e vullnetarė qė me punėn e tyre tė frytshme kontribuan (prej nėntor 2000 – maj 2004) qė kjo faqe (edhe pse 100% vullnetare) tė bėhet njėra ndėr faqet mė tė lexuara shqiptare.
 
Ju lusim pėr mirėkuptim.
Me nderime,
TREPCA.NET


                     Copyright©2000-2003 Trepca.net - Tė gjitha tė  drejtat e rezervuara.