|  KULTURĖ  |  HISTORI  |   POLITIKĖ  |  OPINIONE  |  ADRESARI  |  ARKIVI 

 

 

 

   
 

Nesėr, mė 13 mars 2004, Dega e Lidhjes Demokratike tė Kosovės nė Prizren shėnon 14 vjetorin e themelimit

 
 

 
 
Nesėr, mė 13 mars 2004, Dega e Lidhjes Demokratike tė Kosovės nė Prizren shėnon 14 vjetorin e themelimit. Takimi solemn do tė mbahet nė restaurant “Oferta” nė Prizren dhe fillon nė ora 12.
 
Nė kėtė solemnitet do tė marrin pjesė zyrtarėt mė tė lartė tė institucioneve tė Kosovės dhe tė LDK-sė.


                       Copyright©2000-2003 Trepca.net - Tė gjitha tė  drejtat e rezervuara.