KULTURĖ  |  HISTORI  |   POLITIKĖ  |  OPINIONE  |  ADRESARI  |  ARKIVI  | 

   
 

Nesėr shėnohet 14-vjetori i themelimit tė FR tė LDK-sė

 
 

 

Prishtinė, 10 mars 2004 - Nesėr, mė 11 mars, Forumi i Rinisė i LDK-sė organizon njė ceremoni solemne me rastin e 14-vjetorit tė themelimit. Takimi do tė mbahet nė sallen e hotelit "Grand" nė Prishtinė dhe fillon nė orėn 12.00.

Nė kėtė ceremoni do tė jetė i pranishėm edhe Presidenti i Kosovės Ibrahim Rugova dhe pėrfaqėsues tjerė tė LDK-sė dhe tė institucioneve tė Kosovės.


                  Copyright©2000-2004 Trepca.net - Tė gjitha tė  drejtat e rezervuara.