|  KULTURĖ  |  HISTORI  |   POLITIKĖ  |  OPINIONE  |  ADRESARI  |  ARKIVI 

   
 

VITI I LDK-sė - VIT I TĖ RINJVE

 
 

 

Prishtinė, 15 janar 2004 / TN - Nė 15 vjetorin e themelimit tė LDK-sė me moton  "Viti i LDK-sė - Viti Juaj" , Forumi i Rinisė i LDK-sė nga 15 janari 2004 zhvillon takime tė hapura me tė rinjet nėpėr tė gjitha komunat e Kosovės.

Takimet e FR tė LDK-sė me tė rinj zhvillohen nė formė tė bashkebisedimt tė hapur, komunikimi interaktiv.

Nė kėto takime tė Forumit tė Rinisė, tė rinjėt do tė kenė rastin tė japin kontributin e tyre nė zhvillimin dhe avansimin e proceseve nė Kosovė.

Nikoqir i takimit tė parė do tė qyteti i Pejės ( mė 15 janar ) nė ora 12.


 Copyright©2000-2003 Trepca.net - Tė gjitha tė  drejtat e rezervuara.