|  KULTURĖ  |  HISTORI  |   POLITIKĖ  |  OPINIONE  |  ADRESARI  |  ARKIVI 

 

   
 

Pėr nder tė 28 nėntorit – Ditės sė Flamurit, dega e Forumit tė Rinisė tė LDK-sė nė Podujevė organizon koncert

 
 

 

Podujevė, 27 nėntor 2003 / TN - Nė vazhdėn e organizimit tė aktiviteteve tė shumta, pėr nder tė 28 nėntorit – Ditės sė Flamurit, dega e Forumit tė Rinisė tė LDK-sė nė Podujevė organizon koncert nė tė cilin do tė marrin pjesė grupet “TNT”, SHKA “Bajram Curri”, grupi i valltarėve tė rinj nga Podujeva, grupi "5 plus", kėngėtari Fahri Hoxha, humoristi llapjan Gani Podvorica etj.

Koncerti mbahet nė Shtėpinė e Kulturės nė Podujevė dhe fillon nė ora 18.


 Copyright©2000-2003 Trepca.net - Tė gjitha tė  drejtat e rezervuara.