|  KOMENTE  |  HISTORI  |   POLITIKĖ  |  OPINIONE  |  ADRESARI  |  ARKIVI 

 

 

   
 

Akademi pėrkujtimore nė dyvjetorin e vrasjės sė Bekim Kastratit dhe Besim Dajakut

 
 

 
Prishtinė, 16 tetor 2003 / Nga FR-LDK-sė - Me rastin e dyvjetorit tė vrasjės sė Besim Dajakut, ish-truprojės sė presidentit Ibrahim Rugova dhe Bekim Kastratit, ish-gazetarit tė kombėtarės "Bota sot", Forumi i Rinisė sė LDK-sė dhe gazeta "Bota sot" organizojnė Akademi Pėrkujtimore.
 
Akademia do tė mbahėt tė dielen, mė 19 tetor, nė Teatrin Kombėtar nė Prishtinė dhe fillon nė ora 12.


 Copyright©2000-2003 Trepca.net - Tė gjitha tė  drejtat e rezervuara.